KONFERENCJA – „NOWE PERSPEKTYWY W DOBIE ROSYJSKIEJ INWAZJI NA UKRAINĘ. EKSPANSJA POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH (AMERYKAŃSKI, ONZ, NATO)” – 18.05 2023R.

W imieniu Loży Rzeszowskiej Business Centre Club, zapraszamy serdecznie na wydarzenie pod nazwą: „Nowe perspektywy w dobie rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Ekspansja polskich przedsiębiorców na rynkach międzynarodowych (Amerykański, ONZ, NATO)”.

Konferencja odbędzie się 18 maja 2023r. o godz. 10.30 w CWK G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

  • Konferencja została zorganizowana ponieważ wojna w Ukrainie stworzyła dla przedsiębiorców z Podkarpacia wiele nowych możliwości nawiązania oraz rozwinięcia współpracy biznesowej tj.  dostaw towarów i świadczenia usług na rzecz podmiotów zagranicznych.
  • Nowe perspektywy nie są związane jedynie ze współpracą z przedsiębiorcami, czy instytucjami państwowymi w Ukrainie ale również są to możliwości nawiązywania współpracy z innymi podmiotami zagranicznym m in. Wojska Amerykańskie, ONZ, NATO.

O tych wszystkich kwestiach będzie można porozmawiać w gronie osób i z udziałem partnerów, którzy biorą udział i są bezpośrednio zaangażowani we współpracę z podmiotami z Ukrainy oraz innymi podmiotami międzynarodowymi.

W trakcie konferencji będą także dostępne punkty informacyjno-konsultacyjne zorganizowane przez organizatorów oraz partnerów wydarzenia co umożliwi nawiązanie kontaktu oraz uzyskanie wstępnych informacji na przedmiotowe tematy.

AGENDA WYDARZENIA

REJESTRACJA

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!!