„LOKALNE WYZWANIA, MIĘDZYNARODOWE ROZWIĄZANIA. PROGRAMY INTERREG ZAPRASZAJĄ DO WSPÓŁPRACY” – 21 LISTOPADA 2023 R., MUZEUM ŚLĄSKIE W KATOWICACH

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej uprzejmie zaprasza na konferencję: “Lokalne wyzwania, międzynarodowe rozwiązania. Programy INTERREG zapraszają do współpracy“, która odbędzie się 21 listopada br. w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Spotkanie, prowadzone w języku polskim, nie będzie transmitowane online!!

W 2024 roku odbędą się kolejne nabory wniosków w wielostronnych programach Interreg Europa Środkowa, Interreg Europa i Interreg Region Morza Bałtyckiego. O środki, w ramach międzynarodowych konsorcjów partnerskich, będą mogły ubiegać się m.in. władze lokalne i regionalne, uniwersytety, instytuty, agencje rozwoju, agencje energetyczne, stowarzyszenia, fundacje itp.

W trakcie konferencji specjaliści ze Wspólnych Sekretariatów, eksperci reprezentujący polskie instytucje oraz przedstawiciele Krajowych Punktów Kontaktowych programów (MFiPR) opowiedzą o efektach projektów, korzyściach ze współpracy międzynarodowej oraz o tym, jak przygotować dobry projekt.   

REJESTRACJA

Szczegółowych informacji udziela:

Joanna Sowińska

EUROPE DIRECT Rzeszów

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2

35-225 Rzeszów

📞0048 17 866 11 02

📧jsowinska@wsiz.edu.pl

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!!