Polska ponownie na Web Summit w Lizbonie!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz czwarty zorganizuje polskie stoisko podczas Web Summit – jednego z najważniejszych na świecie technologicznych wydarzeń, które w tym roku odbędzie się w dniach 1-4 listopada w Lizbonie.


Nazwa wydarzenia: Web Summit

Termin: 1-4 listopada 2021 r.

Strona wydarzenia: websummit.com

Lokalizacja: Lizbona, Portugalia

Web Summit to wyjąkowe wydarzenie skupiające kilkadziesiąt tysięcy przedstawicieli startupów, MŚP i inwestorów z branży high tech z całego świata. Co roku wydarzenie odwiedzają ludzie z ponad 150 krajów, uczestnicząc w kilkudziesięciu konferencjach tematycznych.

Zapraszamy polskie firmy reprezentujące sektor IT do skorzystania z możliwości promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji Web Summit w Lizbonie!

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm IT (w tym startupów) wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku umożliwia się:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań biznesowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl