POLSKO – NIEMIECKA WSPÓŁPRACA W ZAKRESIE PROJEKTÓW B+R+I – WEBINAR

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Departament Ekonomii, Energii i Przedsiębiorstw Publicznych Senatu w Berlinie oraz Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Energii Brandenburgii dążą do dalszego wspierania projektów inwestujących w badania, rozwój i innowacje (B + R + I) w dziedzinie optyki i fotoniki. W tym celu ogłoszony został nabór na projekty dotyczące współpracy między Polską a Berlinem / Brandenburgią w dziedzinie:

„Fotonika, mikroelektronika i technologie kwantowe jako kluczowe technologie wspomagające transformację cyfrową, transformację energetyczną, inteligentną mobilność i life science”.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnym wydarzeniu

Termin 13.04.2021, godz. 14.00

Seminarium odbędzie się w języku angielskim.

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną założenia programu, a podmioty zainteresowane udziałem mają możliwość zaprezentowania koncepcji swojego projektu podczas krótkich pitchy (5minut, 3 slajdy, 1 wiadomość). 

Wydarzenie jest świetną okazją do znalezienia międzynarodowych partnerów z dziedziny fotoniki, mikroelektroniki i technologii kwantowych.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem lub mający dodatkowe pytania są proszeni o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network

tel. 17 860 57 61/45

email: een@wsiz.edu.pl