RIGA FOOD 2022 – MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA B2B DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ  – 7 – 9 WRZEŚNIA 2022R.

Serdecznie zapraszamy firmy z branży spożywczej do udziału w giełdzie kooperacyjnej Riga Food 2022, która odbędzie się w formule hybrydowej, w dniach 7-9 września 2022 r.

Jak działa giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym online;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online dostępnym na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy kooperacyjnej;
  • W dniach 7-9 września 2022 r. odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidulanych spotkań, zarówno w formule online jak i stacjonarnie, na targach Riga Food, w hali 2.
  • Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny jednakże organizatorzy wydarzenia zastrzegają sobie prawo do pobrania opłaty rejestracyjnej w wysokości 150 EUR, w przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w spotkaniach po 7 września br. lub niepojawienia się na uprzednio umówionych spotkaniach.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Riga Food 2022 prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału w wydarzeniu oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

Termin rejestracji upływa 9 września 2022 r.

STRONA WYDARZENIA I REJESTRACJA

Szczegółowych informacji dotyczących wydarzenia udziela:

Monika Smaczna

Regional Manager/Senior Consultant Enterprise Europe Network

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

?17 860 57 52

?msmaczna@wsiz.edu.pl