ŚNIADANIE BIZNESOWE Z EEN – „WYMIANA HANDLOWA Z CHINAMI” – 28.09.2023 R./WEBINAR

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., serdecznie zapraszamy przedsiębiorców sektora MŚP, do udziału w szkoleniu z cyklu Śniadanie biznesowe on-line pn.: Wymiana handlowa z Chinami”.

Celem wykładu jest przekazanie jego uczestnikom wiedzy teoretycznej na temat podstawowych zasad bezpiecznego importu z Chin ze szczególnym uwzględnieniem  branży energetycznej i automotive.

Uczestnicy szkolenia odwiedzą się m.in jak wybrać dostawcę, jak skalkulować koszty, jakie dokumenty są wymagane przy imporcie z Chin.

Dla wszystkich uczestników szkolenia wyjątkowy BONUS e-poradnik „Jak nie dać się oszukać w Chinach”.  

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców sektora MŚP.

Termin i czas szkolenia: 28 września 2023 r., godz. 10.00 – 13.00

Miejsce szkolenia: On-line, platforma internetowa Microsoft Teams, zapewniona przez TARR S.A.

Prelegent:

Pani Mariola Bańdo-Szwaj – ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa handlu z Chinami, handlu zagranicznego, a w szczególności importu z Chin, wiarygodności firm chińskich, kontroli jakości. Absolwentka Wydziału Ekonomiki Transportu, kierunek Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim, jest jednym z pierwszych w Polsce absolwentów podyplomowych studiów menadżerskich MBA.

Prezes Zarządu spółki VERICO Experts Sp. z o.o. Od wielu lat zajmuje się przeprowadzeniem transakcji importowych z Chin, doradztwem w zakresie handlu zagranicznego. Posiada unikalną wiedzę na temat kontroli towarów, którą zdobyła pracując wcześniej w firmie kontrolnej oraz sprawdzania dostawców.

PROGRAM

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY!!

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szczegółowych informacji nt. szkolenia udziela:

Karolina Gzubicka

📧karolina.gzubicka@tarr.org.pl

📞(56) 699 54 81, kom. 690 036 604

Zapraszamy serdecznie!!