„SPOTKANIE PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET” W MIELCU – FOTORELACJA

11 października br. w Auli Inkubatora Przedsiębiorczości IN – TECH  2 w Mielcu, wspólnie z Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A., samorządem miasta Mielec oraz Mielecką Radą Kobiet współorganizowaliśmy spotkanie integracyjne dla przedsiębiorczych kobiet.

W spotkaniu udział wzięło kilkadziesiąt aktywnych w biznesie mielczanek.

Wydarzenie było podzielone na dwie części. W pierwszej, o swoich doświadczeniach zawodowych związanych z prowadzeniem firmy w czasie wojny w Ukrainie i ostatecznie przeniesieniem jej do Mielca, opowiadała Vira Potapova właścicielka Studia Mody w Mielcu – „Vira Potapova STUDIO”. Zdeterminowana, utalentowana a przede wszystkim silna i odważna kobieta, pokazała jak w trudnych czasach, mimo problemów, licznych  wzlotów i upadków, można podejmować ambitne cele i osiągnąć sukces.

Uczestnicy spotkania otrzymali również dużą dawkę wiedzy o  usługach i możliwościach  wsparcia przedsiębiorców za pomocą funduszy unijnych. Swoją ofertę dla przedsiębiorców na lata 2021 – 2027,  przedstawiło Biuro Informacji o Funduszach Europejskich Urzędu Marszałkowskiego. Ofertę naszego ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie zaprezentowała Monika Smaczna – kierownik naszego ośrodka.

W drugiej części spotkania, w panelu dyskusyjnym – „My przedsiębiorcze kobiety”, udział wzięły przedstawicielki Mieleckiej Rady Kobiet oraz  zastępca Prezydenta Miasta Mielca Adriana Miłoś. Wypowiedzi były inspiracją oraz źródłem motywacji i wiedzy, dla kobiet, które są na początku swojej drogi biznesowej a także dla tych, które z biznesem związane są od wielu lat.

Zapraszamy do FOTORELACJI

Fot. za udostępnieniem ARR MARR S.A.