PLANET BUDAPEST 2021 – WYSTAWA I SZCZYT ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Miło nam poinformować, że Węgry pod patronatem Prezydenta Węgier Pana Jánosa Ádera będą gospodarzem  międzynarodowej konferencji i wystawy  o nazwie Wystawa i Szczyt Zrównoważonego Rozwoju  Planet Budapest 2021 (Planet Budapest 2021 Sustainability Expo and Summit), która odbędzie się w dniach 29 listopada – 5 grudnia 2021 roku w Budapeszcie. Planet Budapest 2021 to wspólne, zorientowane na zrównoważony rozwój wydarzenie Krajów Wyszehradzkich, organizowane na Hungexpo Budapest Congress and Exhibition Centre.

Planet Budapest 2021 to tygodniowe wydarzenie Krajów Wyszehradzkich skupiające się na zrównoważonym rozwoju, na którym spodziewamy się tysięcy uczestników z Europy Środkowej i całego świata.

Planeta Budapest 2021 ma na celu zapewnienie firmom z Krajów Wyszehradzkich możliwości przedstawienia i promocji innowacyjnych i konkurencyjnych produktów i usług, które stanowią odpowiedź na wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe, takie jak zrównoważona gospodarka wodna, produkcja żywności, zarządzanie energią i odpadami, inteligentne miasta, zielone finanse i ograniczanie śladu ekologicznego gospodarstw domowych.

Jednym z głównych celów Planet Budapest 2021 jest wsparcie wystawiających się firm – pod koniec niewątpliwie trudnego okresu – w odzyskaniu utraconych rynków oraz znalezieniu i wejściu na nowe. Podczas targów wystawcy z Krajów Wyszehradzkich będą mieli do dyspozycji 19 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, gdzie będą mieli okazję by przedstawić najnowsze rozwiązania, które mogą przyczynić się do modernizacji przemysłu spożywczego, gospodarki wodnej, energetyki, gospodarki odpadami, transportu, miast i domów, a także promować przejście w kierunku zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie stworzy Wystawcom doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z nowymi partnerami biznesowymi.

Szczyt, Expo, Programy Młodzieżowe i Programy Publiczne to cztery tematyczne grupy wydarzeń Planet Budapest 2021. Expo będzie charakteryzować się różnymi programami tematycznymi, nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami organizacyjnymi oraz silnym ukierunkowaniem na B2B.

W przypadku zainteresowania wydarzeniem prosimy o rejestrację na poniżej stronie internetowej (https://planetbudapest.hu/en/registration) do 15 czerwca 2021 r.

Dokładny opis szczytu oraz program znajdą Państwo na następującej stronie internetowej:   https://planetbudapest.hu/en

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

e-mail: een@wsiz,edu.pl

tel. 17 860 57/61/45