SZKOLENIE – „CYFRYZACJA WYZWANIEM DLA FIRMY PRODUKCYJNEJ. JAK ZROBIĆ TO SKUTECZNIE? METODY I ŚCIEŻKI CYFRYZACJI DOSTOSOWANE DO KAŻDEJ FIRMY” –24.10.2023R.

Dlaczego każde przedsiębiorstwo potrzebuje planu transformacji cyfrowej? Przez zrozumienie, jak i gdzie wprowadzić nowe technologie, przedsiębiorstwo może skoncentrować swoje zasoby tam, gdzie przyniosą one największy zwrot. To klucz do przetrwania i przewagi w erze przemysłu 4.0, gdzie technologia i dane są krwioobiegiem biznesu.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie zaprasza przedsiębiorców do udziału w szkoleniu pod nazwą:

„CYFRYZACJA WYZWANIEM DLA FIRMY PRODUKCYJNEJ

JAK ZROBIĆ TO SKUTECZNIE?

METODY I ŚCIEŻKI CYFRYZACJI DOSTOSOWANE DO KAŻDEJ FIRMY”

Szkolenie jest adresowane do małych, średnich i dużych firm produkcyjnych z województwa podkarpackiego poszukujących wiedzy i praktycznych rozwiązań z zakresu wdrażania innowacji cyfrowych.

KIEDY?

24 października (wtorek), godz. 09:00-14:00.

GDZIE?

Hotel i Restauracja ”Nowy Dwór”, Świlcza k/Rzeszowa, 36-072 Świlcza 146E

PRELEGENCI:

Marcin Bosek –  przedsiębiorca, pasjonat biznesu, który swoją pasją zaraża innych. Cyfryzacją i robotyzacją zajmuje się od wielu lat, prowadzi projekty cyfryzacyjne. W swoich działaniach stawia na otwarte kontakty biznesowe, odważne wyznaczanie celów oraz rozsądną, wielopoziomową strategię. Współpracuje z ośrodkami naukowo-technologicznymi oraz prowadzi prace badawczo-rozwojowe. Pomaga firmom w opracowywaniu projektów nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Tomasz Marek – Verlogic Systemy Komputerowe Sp. z o.o. – od ponad 15 lat pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom w wyzwaniach, które stawia przed nimi rynek. Przystosowuje własne, autorskie systemy do potrzeb klientów, rozwiązując podstawowe problemy, z którymi borykają się firmy – zarządzanie procesem realizacji zleceń, czasem pracy oraz marketingiem online.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja:

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zgłoszenia udziału w szkoleniu można dokonać również telefonicznie pod numerem telefonu: 17 860 57 45

LICZBA MIEJSC NA SZKOLENIE OGRANICZONA!!

REKRUTACJA TRWA DO 23.10.2023 R.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!