SZKOLENIE ON – LINE – „WIDEOMARKETING – BUDUJ SPOŁECZNOŚĆ, PRZYCIĄGAJ KLIENTÓW”- 6 CZERWCA 2023R. GODZ.: 10.00 – 11.30.

EEN przy IPH w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym w ramach programu Firmy Jutra pt. „Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów”.

Szkolenie odbędzie się online w dniu 6 czerwca 2023 r. w godz. 10.00 – 11.30

W trakcie szkolenia dowiecie się Państwo, jak w prosty sposób tworzyć treści wideo do Internetu – na stronę internetową oraz social media. Eksperci wyjaśnią jakie są najlepsze praktyki i zasady dotyczące tworzenia treści wideo, a także na co należy zwrócić uwagę, aby tworzone przez nas materiały pozostały dobrej jakości i równocześnie przyciągały uwagę odbiorców. Omówione zostaną wymagania techniczne, przekazane praktyczne wskazówki oraz zaprezentowane przydatne narzędzia.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP.

Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć materiały wideo na stronę internetową oraz kanały społecznościowe.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra skoncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne materiały wideo do Internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE IPH

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!