SZKOLENIE – „ZABEZPIECZANIE RYZYKA WALUTOWEGO W FIRMIE” – FORMA HYBRYDOWA!!!

Szanowni Państwo,

w imieniu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., serdecznie zapraszamy na szkolenie pn.:

                                               „ZABEZPIECZANIE RYZYKA WALUTOWEGO W FIRMIE”

Uwaga: szkolenie realizowane będzie w formie hybrydowej (dla przedsiębiorców spoza województwa kujawsko-pomorskiego istnieje możliwość udziału wyłącznie w drugim dniu szkolenia – w formule zdalnej.)

I dzień:  Termin: 6 grudnia 2023 r., godz. 09.00-15.00  – Miejsce: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Włocławska 167, Toruń.

II dzień: Termin: 7 grudnia 2023 r., godz. 09.00-14.00 – Miejsce: on-line – MS TEAMS (link do szkolenia zostanie przesłany po zarejestrowaniu się na wydarzenie).

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrocie handlowym.

Szkolenie adresowane jest głównie do osób, które przeprowadzają transakcje wymiany walut w swoich firmach (sprzedaż waluty z eksportu oraz zakup waluty na płatności importowe), lub do osób nadzorujących takie transakcje wymiany walut, a także osób zajmujących się kwestiami księgowymi oraz kwestiami handlowymi w firmie.

Prowadzący szkolenie pokażą same praktyczne (z życia wzięte) przykłady działań zabezpieczających ryzyko walutowe z ostatnich 25 lat. Mało teorii, dużo praktyki!

Prelegenci zaprezentują swoje metody od „kuchni”, wypracowane na przestrzeni 25 lat działalności na rynku walutowym. Opowiedzą na temat bieżącej sytuacji na rynku EUR/PLN, EUR/USD oraz USD/PLN, przekażą informacje na temat rachunkowości zabezpieczeń oraz omówią metody księgowego i kasowego zarządzania ryzykiem walutowym.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Aby wziąć udział należy wypełnić:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROGRAM SPOTKANIA

LINK DO WYDARZENIA Z OPISEM

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!!