SZKOLENIE – „ZARZĄDZANIE TRANSPORTEM DROGOWYM Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN WYNIKAJĄCYCH Z PRAWA TRANSPORTOWEGO KRAJOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO – PRZEPISY I PRAKTYKA” – 28.11.2023R./RZESZÓW, 05.12.2023R./MIELEC

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach w formie stacjonarnej:

„ZARZĄDZANIE TRANSPORTEM DROGOWYM Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN WYNIKAJĄCYCH Z PRAWA TRANSPORTOWEGO KRAJOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO – PRZEPISY I PRAKTYKA”

KIEDY I GDZIE?

  1. 28 listopada (wtorek), godz.: 09:00-14:00, Hotel i Restauracja ”Nowy Dwór”, Świlcza 146E k/Rzeszowa
  2. 5 grudnia (wtorek), godz.:09:00 – 14:00, Inkubator Przedsiębiorczości IN – TECH 1, ul. Wojska polskiego 9, Mielec

PRELEGENT:

Paweł Miąsik – specjalista transportu drogowego. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie przepisów dotyczących przewozu towarów niebezpiecznych (kontrole drogowe, udział w charakterze członka komisji w egzaminach na Doradcę ds. Bezpieczeństwa w przewozie towarów niebezpiecznych, wykładowca). Prowadzi szkolenia organizowane między innymi przez Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie oraz Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie. Jest także wykładowcą uniwersyteckim na SGGW w Warszawie i WSIiZ w Rzeszowie.

Prowadzi kursy i szkolenia w następujących obszarach: prawo transportowe, czas pracy kierowców, obsługa tachografów, przewóz towarów niebezpiecznych ADR, zabezpieczenia ładunków, kwalifikacja wstępna oraz szkolenia okresowe dla kierowców.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja:

FORMULARZ REJESTRACYJNY – RZESZÓW

FORMULARZ REJESTRACYJNY – MIELEC

Dla chętnych uczestników szkoleń przewidujemy poszkoleniową bezpłatną usługę doradczą w zakresie tematycznym omawianym na szkoleniu (na jedną firmę przewidziana jest jedna usługa doradcza). Skorzystanie z doradztwa będzie możliwe:

  • dla uczestników szkolenia z Rzeszowa – do 8 grudnia 2023 r.
  • dla uczestników szkolenia z Mielca – do 15 grudnia

Usługa doradcza przewidziana jest także dla firm, które w szkoleniach uczestniczyć nie będą ale działają w obszarze transportu i będą mieć pytania dotyczące tej tematyki.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu można dokonać również telefonicznie pod numerem telefonu: 17 860 57 45

LICZBA MIEJSC NA SZKOLENIE OGRANICZONA!!

REKRUTACJA TRWA DO 24.11.2023 R. – Rzeszów

REKRUTACJA TRWA DO 04.12.2023 R. – Mielec

Serdecznie Państwa zapraszamy!!!