Technology & Business Cooperation Days podczas Hannover Messe 2023

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do wzięcia udziału w Technology & Business Cooperation Days 2023 – spotkaniach kooperacyjnych w formule hybrydowej organizowanych przy okazji targów Hannover Messe 2023, największych na świecie targów  technologii, innowacji i  produktów dla przemysłu.

Czym są Technology & Business Cooperation Days?

To hybrydowe wydarzenie umożliwiające pozyskanie nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów do współpracy. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła blisko 750 uczestników z 46 krajów.

Technology & Business Cooperation Days 2023 adresowane jest przede wszystkim do firm działających w następujących obszarach:

  • rozwiązania z obszaru Przemysłu 4.0 i Smart Factory,
  • efektywne pod względem wykorzystania zasobów i energii technologie produkcyjne,
  • zrównoważona energia i mobilność,
  • narzędzia pomiarowe.

Wydarzenie odbędzie się zarówno w formule stacjonarnej, na terenie targów, jak i w przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję do pozyskania nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązania kontaktu z potencjalnymi dostawcami i klientami niezależnie od obecności w Hanowerze.

  • W dniach 4-6 kwietnia 2023 r. odbędą się spotkania online. Nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie aktualnej przeglądarki internetowej, mikrofonu i kamery internetowej, aby uczestniczyć w wideokonferencjach.
  • W dniach 17-20 kwietnia 2023 r. wydarzenie będzie realizowane w formule hybrydowej, z możliwością spotkań na terenie targów Hannover Messe.

REJESTRACJA – do 31 marca 2023 r.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!!!

STRONA TARGÓW

Szczegółowych informacji udziela:

Monika Smaczna

?17 860 57 52

?msmaczna@wsiz.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!!