WEBINAR – „WEJDŹ NA ŚCIEŻKĘ SMART I ZDOBĄDŹ DOFINANSOWANIE NA INNOWACJE DLA SWOJEJ FIRMY!”/26 CZERWCA 2024R.

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne webinarium zorganizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą. Na najbliższym spotkaniu, razem z ekspertami Stratego, przybliżymy Państwu możliwości pozyskania dofinansowania w ramach programu Ścieżka Smart.

Celem programu Ścieżka Smart jest rozwijanie i wzmacnianie zdolności badawczych i innowacyjnych przedsiębiorstw, ukierunkowanych na wdrażanie innowacji produktowych lub procesowych oraz cyfryzację i transformację przedsiębiorstw w kierunku zrównoważonego rozwoju, jak również internacjonalizację przedsiębiorstw i wzrost kompetencji kadr.

Webinar obejmuje kompleksowe przedstawienie zagadnień związanych z dofinansowaniem projektów, oferując uczestnikom szereg cennych informacji i praktycznych wskazówek.

Kierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem środków finansowych na realizację swoich projektów (mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa).

Udział w spotkaniu pozwoli na zdobycie cennej wiedzy i praktycznych umiejętności, które znacząco zwiększą szanse na powodzenie w procesie aplikowania o dofinansowanie.

Kiedy i gdzie?

  • 26 czerwca, godzina 10:00
  • Online

Dla kogo?

  • Mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa

Minimalna wartość projektu:

  • 3 mln złotych

Webinarium poprowadzą:

  • Aleksandra Walendziak, Stratego
  • Kamil Hyszka, Krajowa Izba Gospodarcza

FORMULARZ REJESTRACYJNY

WIĘCEJ INFORMACJI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!