WEBINARIUM – OPTYMALIZACJA KOSZTÓW,
CZYLI JAK (MĄDRZE) CIĄĆ WYDATKI W FIRMIE
– 12.09.2022R.

W imieniu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw serdecznie zapraszamy Państwa na webinar pn. – „OPTYMALIZACJA KOSZTÓW, CZYLI JAK (MĄDRZE) CIĄĆ WYDATKI W FIRMIE”, które odbędzie się 12.09.2022r.

W czasie webinarium zostanie zaprezentowane praktyczne podejście do optymalizacji kosztów w małej i średniej firmie. Przedstawiony zostanie największy mit związany z optymalizacją kosztów i oraz uniwersalna wskazówka – jak wydawać pieniądze w mądry sposób.

Przedsiębiorco!!

Nauczysz się trzech kroków optymalizacji kosztów, a w zasadzie trzech poziomów myślenia o mądrej optymalizacji (mali przedsiębiorcy zwykle zaczynają i kończą zaledwie na pierwszym z nich). Wreszcie – dostaniesz 5 praktycznych i konkretnych wskazówek, dzięki którym mądre zarządzanie kosztami stanie się łatwiejsze i przyniesie lepsze rezultaty.

Głównym celem działania biznesu jest wzrost zysku. Mądra optymalizacja kosztów wspomaga maksymalizację zysku, ale niestety optymalizacja źle zrozumiana i przeprowadzona może temu zdecydowanie zagrozić.

PROGRAM i REJESTRACJA

WIĘCEJ NA STRONIE