SZKOLENIA I WARSZTATY – HACKATHON „TRANSFORMACJA CYRKULARNA BIZNESU”

W imieniu organizatorów, serdeczniezapraszamy do udziału w hackathonie „Transformacja Cyrkularna Biznesu”, który odbędzie się 16-17 listopada 2024 r. w Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab w Rzeszowie.

Wydarzenie skierowane jest do osób gotowych zmierzyć się z wyzwaniami gospodarki obiegu zamkniętego i wypracować rozwiązania dla jednej z pięciu wybranych firm z regionu.

Hackathon „Transformacja Cyrkularna Biznesu” to doskonała okazja do pracy nad realnymi wyzwaniami biznesowymi, zdobycia praktycznego doświadczenia oraz nawiązania cennych kontaktów. To miejsce dla innowatorów z różnych branż i instytucji jak również indywidualnych uczestników, których łączy wspólna troska o przyszłość naszej planety!

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkie kreatywne osoby, które mają pomysł na poprawę i rozwój cyrkularności w przedsiębiorstwach – innowatorów, naukowców, wynalazców jak również studentów. Zapraszamy także projektantów i grafików, którzy zadbają aby wypracowane rozwiązania były intuicyjne dla użytkowników. Czekamy też na osoby związane z biznesem – zarówno te zajmujące się marketingiem, promocją jak i sprzedażą.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy innowatorów z woj. podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego (bez Warszawy i otaczających ją powiatów).

Zapraszamy osoby pełnoletnie!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!!

Nie wiesz czy wydarzenie jest dla Ciebie? Napisz do nas!

Po stronie INNOWO, z którym PARP współpracuje przy realizacji hackathonu:

Hubert Bukowski: h.bukowski@innowo.org

Agnieszka Sznyk: a.sznyk@innowo.org

Po stronie PARP:

Agnieszka Katowicz: agnieszka_katowicz@parp.gov.pl

Szczegóły i rejestracja

Hackathon realizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Instytutem Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju w ramach projektu „Akademia Transformacji Cyrkularnej dla Biznesu”.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab Rzeszów.

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej (FEPW) 2021-2027.